Bilardo 2 cop Garilando Italiane Superrrr

Shitet nga: Klodi Dje 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Shites 2 Bilardo consul Garilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura furnizim i ri me cope dhe sponda te reja te pajisur e theksoj super super Bilardo Italiane me gure Super Belg E theksoj Superrr Bilardo Madje Tre nga Bilardot jane te pajisura dhe me neonat Ndricusa Dhe jane superrrrr Bilardo fare pak te perdorura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim