Bilardo

25 555 LEK

Shitet nga: Bes 07 Gush 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shesim bilardo me dysheme Italiane Grafit.Çmimi
i arsyeshem.Të kompletuara me gur dhe me steka.
Leaflet
Në fillim