Publikuar: Tet 15 2017 01:46

ULJE CMIMIBilardo Consul + Ping Pong dhe te tjera

EUR

EUR
Publikuar: Tet 15 01:46
Shikime: 81

4 bilardo italiane CONSUL by GARLANDO
Te reja, vetem tre muaj te perdorura dhe ne gjendje te shkelqyer. + Tre abazhure + stekat e saj orgjinale dhe guret origjinale. + Ketyre steka te tjera qe i kemi blere vec plus gure te mire origjinale hollandez te blere vec. + Coqe shtese.
Bilardot jane me bezen origjinale te tyre.
Plus ketyre shitet dhe nje tacoline pingpongu JeLLOOE blere e re edhe kjo.
+ Te gjithave 120 m katror tapet bar artifical jeshil.
Te gjitha shiten bashke dhe jane ne gjendje te shkelqyer dhe shume Fitimprurese Cmimi i meparshem 6500 euro tani 5000 euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
81
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674964009

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione