shes bilardinjo

45 000 LEK

Shitet nga: bilardinjo 22 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
bilardinjo ne gjendje shume te mire.si e re.
eshte prodhim italian.punon me xhetona dhe me lek(20 dhe 50 lek) ne cmim perfshihen xhitona dhe topat e vegjel.e pershtatshme per lokale, qendra PS, qendra argetimi ,ambiente sportive etj
bilardinjo
0685326168
Leaflet
Në fillim