Bila dhe Steka te perdorura ndr cope etj

Shitet nga: Klodi 08 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Sport me top
Prsh shes steka dhe bila te perdorura per Bilardo stekat jane te gjitha ne gjendje te shkelqyer dhe jane te markes mete mire Bjorni kurse bilat jane origjinale te bilardove Klodi I Korces ju vjen ne dime dhe te cfare do lloji problemi qe kini me bilardot tuaja qe te ndjeheni te sigurte dhe te qete te Klodi I gjeni dhe tegjith aksesoret e meposhtem siii prsh shkumbesa tapa per stekat copat nga mete mirat ne treg trekendsha cok nga mete miret per me teper mos nguroni te telefononi flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim