Ping pong

250 LEK

Shitet nga: Gledi 23 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shes tavolin ping pongu professionale ne gjendje sh te mire.rrjeten e ka te re te pavendosur ende,2 rraketa te reja te markes atemi,dhe 70 cope topa.
Leaflet
Në fillim