4 bilardo garlando

4 000 LEK

Shitet nga: Bilardo 03 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shiten 4 cop bilardo garlando me 800 xhetona ne gjendje prefekte bilardove sapo jan nderruar copa bler dy pal gur te rij 5 coka te rij dhe 4 steka te reja gjithsej jan 16 steka merni ustain tuaj te besuar dhe mund ti kontrolloni bilardot nje muaj kam qe i kam bler i shes sepse ska pun pres vetem bleres serjoz shiten te gjitha bashk cmimi i pa diskutuar
Bilardo
0698160010
Leaflet
Në fillim