Hoverball archery (sport me hark)

599 EUR

800 EUR

Shitet nga: Sherbeti 12 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Loja eshte super e vecante shume argetuese dhe terheqese ,disponon 2 harqe,e vlere nga 100 euro copa ....10 shigjeta me nga 20 euro copa .....10 topa ...pompen e fryerjes qe kushton 350 euro ...ne gjendje 10/10
Sherbeti
0688775975
Në fillim