Shitet Pushke 75 me ajer si e re

100 EUR

Shitet nga: Pushke deti 75 me ajer 10 Tet 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet Pushk 75 me 2 dhoma ajri nje here esht futur ne deti si e re,pushka ka shtizen dhe pompen origjinale per zhytje
Pushke deti 75 me ajer
0695601717
Leaflet
Në fillim