Pushke deti

Shitet nga: Eri 03 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Omer T20,dopio llastik. Pushka eshte 90 dhe ne gjendje te shkelqyer,eshte mjaft e fuqishme dhe precize.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim