Pushk e fuqishme Mares

Shitet nga: Pushke deti Mares 10 Nën 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet Pushke mares me dy dhoma ajri shume e fuqishme me kamaq 5 dhe me me tek,me pompen e saj origjinale 90€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim