Pompe pushk mares,seac

20 EUR

Shitet nga: Pompe pushke Mares,seac asoo 10 Tet 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet pompe per karikimin e pushkes per ne det per zhytje pompa esht origjinale e Maresit dhe e re
Pompe pushke Mares,seac asoo
0695601717
Leaflet
Në fillim