Kostum uji tribord 5 mm me kapuc

70 EUR

Shitet nga: Kostum zhytje uji tribord 5 mm me kapuc per zhytje 20 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet kostum deti tribord 5 mm me kapuc per gjatesi 1.6-1.7 dhe peshe 70-80 kile per zhytje
Kostum zhytje uji tribord 5 mm me kapuc per zhytje
0695601717
Leaflet
Në fillim