Kostum uji Marea

80 EUR

Shitet nga: Kostum zhytje deti Marea Dje 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet kostum profesional per zhytje me Pushke deti ose per lume, per peshe 60-75 dhe gjatesi 1.6-17kostumi esht i trash 5 mm me veshje peshqir nga brenda te mban ngroht dhe ne ujra te ftohta
Kostum zhytje deti Marea
0695601717
Leaflet
Në fillim