Kostum uji cressi zhytje

60 EUR

70 EUR

Shitet nga: Kostum zhytje uji cressi 18 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet kostum 5 mm cresi per peshe 50-60 kile dhe gjatesi 1.5-1.6 kostumi esht per ne vere dhe per dimer
Kostum zhytje uji cressi
0695601717
Leaflet
Në fillim