Kostum uji cressi 5 mm me menge te shkutra

Shitet nga: Kostum deti cressi 5 mm 09 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet kostum per zhytje cressi,eshte si i ri.eshte per gjatesi 1.7 deri1.85 pesha 70 -85 mund te perdoret dhe siper nje kostumi tjeter per ujra te ftohta.5mm i trashe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim