Kostum deti Mares 7 mm Dimeror

150 EUR

Shitet nga: Kostum zhytje Mares 7 mm profesional Sot 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet kostum Maresper zhytje 7mm i ri i pa perdorur as nje here,kostumi esht per ne det,lume profesional per peshe 75-85 kile dhe gjatesi 1.7-1.8
Kostum zhytje Mares 7 mm profesional
0695601717
Leaflet
Në fillim