kostum deti e kompletuar

150 LEK

Shitet nga: kostum deti i kompletuar okazion 22 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
cmimi okazion arsye mos perdorim esht dhe pushka 1 muaj t bler . kostumi 5 shtresa . masa m
kostum deti i kompletuar okazion
0688770028
Leaflet
Në fillim