Fener deti profesional deti

Shitet nga: Elektrik zhytje uji 09 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   130 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet Elektrik uji Falacon Marine ne gjendje super profesional per zhytje gjueti me pushk ,pushke Elektrik eshte me canten e vet,dhe me 2 karikues,nje per makine dhe nje per karikim normal,eshte super elektrik me drit shum te forte dhe per ujra te trubullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim