Water Sport,Kayak te pershtateshme dhe per Biznes

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Sports Shop Albania 13 Nën 13:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shijoini pushimet tuaja kete vere Me Kayak
te pershtateshme per te gjithe .
shum komode dhe te thjeshta per tu transportuar .
te pershtateshme dhe per Biznes .
5 certifikata cilesie
garanci dhe cmime shume te mira.
Adresa > Unaza e re prane mbikalimit tek fabrika e miellit Tirane / Canada Fit
Sports Shop Albania
Canada Fit
Komuna e Parisit Tirane
066 20 38 709
sports_shop.albania@hotmail.com
Sports Shop Albania
0694442248

WhatsApp:
0694442248
Leaflet
Në fillim