Water Sport,Kayak te pershtateshme dhe per Biznes

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Sports Shop Albania 13 Nën 13:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shijoini pushimet tuaja kete vere Me Kayak
te pershtateshme per te gjithe .
shum komode dhe te thjeshta per tu transportuar .
te pershtateshme dhe per Biznes .
5 certifikata cilesie
garanci dhe cmime shume te mira.
Adresa > Unaza e re prane mbikalimit tek fabrika e miellit Tirane / Canada Fit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim