Ski Turing Fisher X-Pedition ULJE SEZONALE 20%

Shitet nga: best_deal 04 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Një ski e gjithanshme per piste dhe për alpinistë ekspertë. Projektuar me gjithë përvojën dhe personalizuar/firmosur nga Hans Kammerlander, kjo ski është shumë e bindur neper cdo lloj terreni. Nje ski shume e lehte per tu transportuar e mbushur me ajer dhe karbon qe afron stabilitet ne bore. Kapset Silvretta Pure me karbon dhe me 3 pozicione lartesie per ecje sa me te komode. E pajisur me lekura per ngjitje dhe kthetrat kundra rreshqitjes ne akull ose bore te ngrire. Nje ski e kompletuar per te gjitha ata qe duan te largohen nga pistat e zhurmshme dhe te shijojne bukurite e dimrit. Gjatesia e skive 170cm.(Shkopinjte ne foto nuk jane ne shitje)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim