Ski Salomon Twenty Twelve ULJE SEZONALE 20%

Shitet nga: best_deal 08 Nën 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Nxitoni per te pasur skite tua personale. Skite jane te blera ne France dhe jane ne gjendje shume te mire per ata qe duan te kalojn ne nivel tjeter ne skijim nga mesatar ne te perparuar. Jane 50/50 All Mountains qe perdoren ne piste dhe jashte saj. Gjatesia e skive 163cm https://youtu.be/NdlP9XwvQJM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim