Scubapro kostum femra per zhytje / snorkling i RI

Shitet nga: Rene 25 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   95 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Scubapro masa S /M , perfekte dhe unike
kostum veror per zhytje ose snorkling . Per femra
e RE !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim