Pishine Bestway

Shitet nga: Xxxx 28 Korr 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Pishine Bestway e rrumbullaket me diameter 366 cm dhe thellesi 77 cm.Eshte ne gjendje shume te mire e perdorur vetem dy muaj si e re.Shitet per arsye mosperdorimi.Perfshin te gjitha materialet e montimit skeletin copen dhe tapat perkatese,si dhe paisja skimmer per pastrimin e papastertive ne siperfaqje.Nuk perfshihet pompa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim