Pajisje zhytje, erogator dhe jelek

Shitet nga: Xxx 24 Tet 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 10 810 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Prsh
Shiten
Jelek Mares bolt sls, masa XL. I pershtatshem per zhytesa mbi 185cm dhe 85kg
Erogatore octopus
Erogatori primar Mares Abyss52x
Erogatori sekondar Mares Prestige
Instrumenti mates Mares Mission 3
Pajisjet jane te kontrolluara dhe kane shenja minimale perdorimi.
Cdo oferte do te konsiderohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim