Paisje zhytje profesionale

Shitet nga: Andi 31 Tet 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten paisje zhytje profesionale,te reja dhe te perdorura,bombula 15 L,errogatore ,lopata,kepuce,kompjuter dore,kostum mares ,pesha,rripa,thika etj.per me shume info na telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim