Paisje per Windsurfing

Shitet nga: Toni 16 Gush 06:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shiten paisje per Windsurfing "windride" slalom 5.5 dhe "tech-tonics" 5.1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim