Ore INVICTA, Pro Diver (25073), Cronograph

Shitet nga: Erald 21 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
E perdorur shume pak, sapo ardhur nga USA Model/MPN : Invicta Pro Diver /25073
Display : Analog, ( Cronograph )
Water Resistent : 500m (50 ATM)
Ora eshte ne gjendje pune optimale.
Shume e bukur dhe e vecante.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim