Okazionnn!!!! 6 Super Bilardo Garlando italiane 👌

Shitet nga: Merrjep Sot 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Me mir dhe me lir nuk gjeni !!! Shiten 6 cop bilardo Garlando, Sardi. Te mbajtura ne menyr perfekte . Pllak vullkanike ose ndryshe grafit . Vijne me cop te re steka Bjorn xhetona. Guret jan belg cilsia me e mire .Cmimi i diskutueshem 👍
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim