Flow Flite - Lidhese - Bindings

Shitet nga: rrezart 23 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 450 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

98 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Tung jam duke i Shitur lidhse/markerat Flow Flite, Madhesia M.

Jan shum te mira dhe shum pak te perdorura, jon me sistem me sajle nga mbrapa por mund te perdoren edhe si lidhse/markera tradicionale, lidhset vin me pllak t saj dhe me shrafa,,per ma shum info muni me kqyr online ne Youtube linkun me poshte.

---

Hi, Iam selling my ​​very good condition Flow Flite Bindings Size M.

They are used, our bindings system is with Heel Steel Cable also can be used as a Traditional bindings, the couplings come with its own plate and slabs, more info look at online youtube link.

https://www.youtube.com/watch?v=CMKLIDHoKsE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim