Erogator dhe jelek

Shitet nga: Naim 21 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 11 100 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten:
Jelek Mares Bolt sls, masa XL
Jeleku eshte i pershtatshem per persona mbi 185 cm te gjate dhe 85kg. Ka shenja minimale perdorimi dhe eshte funksional 100%
Erogator octopus
Erogatori primar eshte abyss 52x
Erogatori sekondar eshte mares prestige
Instrumenti mates eshte Mares mission 3
Shiten te pandara. Cdo oferte do konsiderohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim