Dy pale ski 2 metra

Shitet nga: Shkelzen 31 Gush 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Nje pale ski 2 metra te gjata dhe 1 pale kepuce nr 40 shiten 60 Euro kompleti, ose 20 Euro vetem kepucet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim