Scooter Elektrik,Patina Elektrike

350 EUR

Shitet nga: Geri Rama 10 Sht 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shiten patina elektrike Xiaomi dhe Ninebot Segway ES1,
shpejtesia 25 km/h,
autonomia 20-30 km (me nje karikim),
keshillohet perdorimi mbi 14 vjec,
shume komode ne perdorim,
patinat jane ne gjendje shume te mire,
jane te pajisura me karikues dhe goma rezerve,
mund te shiten bashk ose vec,
cmimi i afishuar eshte per cop
Geri Rama
0692179918
Leaflet
Në fillim