Patina

Shitet nga: Aurelio 09 Tet 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 LEK   15 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Roller-ka dhe Skateboard-e
Shiten patina nr.33-36 me regjistrues te numrit te kembes, me goma mishi.
cmimi:5mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim