Hoverboard 6.5 inch (I Ri Ne Kuti)

15 900 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SKY LIFE electronics Dje 13:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SKY LIFE electronics
XIAOMI Amazfit GTR 47mm 15 900 LEK
Xiaomi Mi Note 10 128GB (I Ri Ne Kuti) 48 500 LEK
CASIO Classic Vintage Retro Gold LA-680WGA-9DF 4 900 LEK
Biçikletë Elektrike JSHINE (E RE) 84 900 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Hoverboard Smartbalance tani per vetem 15.900 Leke!!
Rrota 6.5inch
Pesha 7kg
Pesha Qe Suporton 20-100Kg
Koha e karikimit 2-2.5 Ore
Distanca 8-10 Km Me Karikim Te Plote
Bateria 36V 4.4Ah

Porosite Tani! Dergesa Falas. Paguaj kesh ne dorezim.
0696929111 www.sky-life.al
Mos e humbisni oferten!
__________________________

#hoverboard #smartbalance #skylife #skylifeelectronics #myslymshyri #smartphone #people #tirana #albania #myslymshyri #mobile #mobileshop #mobilephone #celular #celularmekeste #oferta #superoferte #produktiri #superprodukt #telefonmekeste #blionline
SKY LIFE electronics
Celulare , Aksesore , Hoverborda , Dhe mbi 500 Produkte Elektronike. SERVIS Celularesh, Asistence Teknike, Zhbllokime, Programime, Riparim Hoverbordash, etj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga "Myslym Shyri", 50m nga Karburantit Tregoje në hartë
0696929111
https://www.sky-life.al/

Hoverboard 6.5 inch (I Ri Ne Kuti)

SKY LIFE electronics
0696929111

WhatsApp:
0696929111
Leaflet
SKY LIFE electronics
XIAOMI Mi Electric Scooter 1S 43 500 LEK
Boks + Mikrofon Portabel Karaoke 3 000 LEK
XIAOMI Mi Electric Scooter PRO (I Ri Ne Kuti) 50 500 LEK
Xiaomi Redmi Note 9S 6/128GB (I Ri Ne Kuti) 29 000 LEK
Në fillim