Skateflash K10 HipHop Bluetooth (700W)

299 EUR

Shitet nga: Skateflash K10 HipHop Bluetooth (700W) 07 Dhj 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 4 430 LEK / muaj

Skateflash K10 HipHop Bluetooth (700W)
147147
Leaflet
super...malll

Nr tel 0694882445 xhani

Skateflash K10 HipHop Bluetooth (700W)
Shtypi
Skuter elektrik
ngjyrë
i gjallë
Shpejtësia maksimale
12 km / orë
autonomi
17 km
pushtet
500 vat
Dimensioni i rrotave (inçët)
Të mëdha (nga 10 "lart)
Karakteristikat dhe funksionet
Me Bluetoot
Skateflash K10 HipHop Bluetooth (700W)
147147
Leaflet
Në fillim