Cader

1 000 EUR

Shitet nga: Daniel 22 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Cader familjare campingu me te gjitha aksesoret dhe hekurat nuk esht perdorur asnjeher duket dhe nga fotot sa i paster esht
Leaflet
Në fillim