Mbështjellëse trupi termike për raste emergjente.

400 LEK

Shitet nga: Erla 16 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Mbështjellëse trupi termike për raste emergjente.

●Shumë praktike, e lehtë, siguron mbrojtje në të gjitha kushtet e motit.
●Perfekte për raste emergjente outdoor, piknik, e këshillueshme të mbahet gjithmonë me vete në makinë.
●Ruan 90% të temperaturës së trupit. Material kundër erës dhe shiut.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione