MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE

5 000 LEK

7 000 LEK

Shitet nga: yiii Sot 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 600 LEK / muaj

MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE MARKE ,legjende ne amerikeper te apasionuarit e ecjes ne natyre ,shume praktike dhe e forte rezistene nuk fut shiun , gati 75cm e gjate
Leaflet
Në fillim