MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

Shitet nga: Xhoni 16 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK   7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte,si e re.
.
.
.
.
.
.
Acer Sony Apple Apple (Iphone) Asus Lenovo BlackBerry Samsung Dell HP HTC Huawei LG Mobile Motorola Nokia Panasonic Samsung Sony Toshiba Vodafone ZTE Markë tjetër iPhone 3 3GS 4 4s 5 5c 5s 6 Plus 6s Plus 7 Plus 8 Plus SE X Galaxy W I8150 A5 A5 (2016) A5 A7 A8 A9 Alpha C7 I8260 Core II Plus Prime Duos E5 E7 I8730 Fit Gear Grand Neo J1 J2 J3 J5 J7 J8 Mega Nexus Note 10.1 Neo Pocket S2 S3 S4 Active zoom S5 S6 edge edge S7 S8 Plus Sll Star Trend Lite W Win Xco
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim