Pushke deti

100 EUR

Shitet nga: Eri 02 Sht 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Sporasub RAFAL 70
Eshte perdorur vetem 5 here kete behar,eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e pajisur me te gjithe aksesoret. Pushka eshte shume e fuqishme dhe e lehte ne perdorim...
Leaflet
Në fillim