UNIFORMA USHTARAKE

Shitet nga: SMART SELECTION Dje 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten: Uniform e re shkretetire amerikane 4000lek, e perdorura ne gjendje optimale 2000lek,jlek multifunksional ngjyre jeshile 4000 lek,uniforem multikam e perdorur 3000 leke. Kominoshe blu 1500 lek,Per me teper kontakt what's up Viber, imo,se per çfare jeni te interesuar. (Jo SMS)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim