paisje peshkimi sportiv

Shitet nga: arian 03 Dhj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
50 grepa nr8 te lidhur 500L
100 Grepa nr7 me kuti 550L
600 grepa te ndryshem 1.399L

Tel :0674010403
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim