Pushke Uji 90 cm nderrohet me iphone 4s ose Sams..

250 LEK

Shitet nga: elton 16 Tet 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Pushke druri 90 cm

me 2 lastike 17.5

mulineli omer sub

shtiza dhe mecanizmi artizanal

Pushka ka forcen dhe shpejtesine e nje pushke 90cm por gjasia eshte 80 cm sepse mekanizmi eshte mbrapa dorezes

Pushka eshte e punuar me dru iroco
Leaflet
Në fillim