Pompe zhytse pedrolla

100 LEK

Shitet nga: pedrolla 29 Gush 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

shitet pomo zhytse perolla me nji helik dhe 40m kabull mono faz shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje pune 100mij te vjetra
pedrolla
0682461559
Leaflet
Në fillim