paisje peshkimi

2 000 LEK

Shitet nga: lorent 12 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shiten dy shtiza per pushke mares njera inox qe mund te shtohet.per pushke 45 cm.nje pompe ajri mares.dhe tremaja per pushke jan sjell nga greqia 2000 lek tereja
Leaflet
Në fillim