Çikëz per peshkim

50 LEK

70 LEK

Shitet nga: Toni 29 Tet 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Çikeza esht e re dhe e paperdorur,3 me 3,rrjten e ka goxha te madhe qe munt tja rrisesh me perimetrin.esht e cmontushme shum kollai montohet.
Leaflet
Në fillim