Pushke deti model mares me ajer

100 LEK

Shitet nga: indriti 05 Korr 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Durrës
Pajisje
Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
ne gjendje shume te mire
indriti
0696938187
Leaflet
Në fillim