Paralele

17 000 LEK

Shitet nga: Geri Rama 10 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
me kete mund te ushtroheni ne kuste shtepie per :
muskujt e kraharorit
muskujt biceps dhe triceps
muskujt abdominal
muskujt shpines
shume e lehte ne montim dhe perdorim
e keshilluar perdorimi deri ne 130 kg
Geri Rama
0692179918
Leaflet
Në fillim