paisje fitness

13 000 LEK

Shitet nga: paisje fitness 16 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
shitet paisje fitness ne gjendje perfekte, perdoret per muskujt e barkut, gjoksit dhe shpatullave cmimi 13.000 leke
paisje fitness
0692179918

WhatsApp:
0692179918
Në fillim